anteny zbiorcze szczecin

RSS

Budowa sieci telewizji cyfrowej DVB-T dla ośrodka wczasowego

Dla naszego klienta wykonaliśmy już drugi projekt (pierwszym była sieć bezprzewodowego dostępu internetu z systemem Voucherow - więcej infromacji: TUTAJ) ,  tym razem była to budowa sieci naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w 40 domkach zlokalizowanych nad samym morzem w miejscowości Pobieorwo.

Teren znany instalatorom jako miejsce z praktycznie niemożliwym odbiorem sygnału naziemnej telewizji cyfrowej. Dodatkowym utrudnieniem były bardzo wysokie drzewa, które silnie tłumiły sygnał i niska zabudowa, która uniemożliwiała budowę wysokich masztów antenowych.

Projekt oczywiście zakończony pełym powodzeniem.

»
15
0
17 sierpnia 2015 11:09 »

Budowa sieci WIFI, modernizacja instalacji TV - ośrodek Wojtek - Dziwnów

Naszym zadaniem była budowa sieci bezprzewodowego dostępu do Internetu na terenie ośrodka 30 domków z uwierzytelnianiem klientów na podstawie Voucherów oraz modernizacja istniejącej sieci telewizji zbiorczej analogowej do uruchomienia cyfrowej transmisji sygnału DVB-T.

Stara instalacja antenowa nie nadawała się do użytku w związku z czym wybudowaliśmy całkiem nowy system antenowy na 12 metrowym maszcie z odciągami.

 

 

»
7
0
17 sierpnia 2015 12:06 »

Cyfrowa Telewizja DVB-T

Cyfrowa telewizja naziemna to nowy standard nadawania sygnału telewizyjnego, który gwarantuje lepszą jakość obrazu i dźwięku oraz dostęp do większej liczby kanałów w jednym paśmie. 

»
1
0
14 września 2012 13:22 »
Wszystkich rekordów: 3

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

LanTech Networks

ul. Św. Marcina 2, 71-544 Szczecin, tel. 501-71-42-42 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone
req: