telewizja cyfrowa w szczecnie

RSS

Budowa sieci WIFI, modernizacja instalacji TV - ośrodek Wojtek - Dziwnów

Naszym zadaniem była budowa sieci bezprzewodowego dostępu do Internetu na terenie ośrodka 30 domków z uwierzytelnianiem klientów na podstawie Voucherów oraz modernizacja istniejącej sieci telewizji zbiorczej analogowej do uruchomienia cyfrowej transmisji sygnału DVB-T.

Stara instalacja antenowa nie nadawała się do użytku w związku z czym wybudowaliśmy całkiem nowy system antenowy na 12 metrowym maszcie z odciągami.

 

 

»
7
0
17 sierpnia 2015 12:06 »

LANTECH - Przybliżamy świat multimediów

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, specjalizującym się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań teleinformatycznych oraz sprzętu telekomunikacyjnego renomowanych producentów. W naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz nawiązywania długofalowych kontaktów z ich odbiorcami.

 

 

»
1
0
4 maja 2012 10:52 »

Instalacje Telewizja + Internet + Telefon w domkach jednorodzinnych - Szczecin

W ostatnim czasie chyba najpopularniejszy typ instalacji, ktore wykonujemy. Jesli budujesz dom lub planujesz rozprowadzenie instalacji tv, net, telefon czy np monitoring lub monitoring z podgladam przez internet koniecznie skontaktuj sie z nami.  Doradzimy zainstalujemy uruchomimy, tanio szybko i fachowo.

»
3
0
30 marca 2013 18:52 »
Wszystkich rekordów: 3

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

LanTech Networks

ul. Św. Marcina 2, 71-544 Szczecin, tel. 501-71-42-42 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone
req: