Praca

Praca 29 września 2012 11:32 wyświetleń: 4795

Dołącz do zespołu LanTech Netwroks

Oferty pracy w LanTech Networks Szczecin

Instalator sieci internetowych

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Zakres obowiązków:

- układanie kabli i przewodów
- prace instalacyjne, budowa sieci teleinformatycznych, uruchamianie nowych instalacji Internet, Telefon, Telewizja.
- montaż urządzeń sieciowych, konserwacja i rozbudowa systemów sieci internetowej, budowa i modernizacja stacji przekaźnikowych.
- serwis/konserwacja systemów komputerowych dla klientów firmy.
- reagowanie na pojawiające się nieprawidłowości w funkcjonowaniu sieci
- diagnostyka i usuwanie awarii w sieci dostępowej i dystrybucyjnej

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość technologii GPON, sieci internetowych kablowych/światłowodowych/radiowych.
- dyspozycyjność
- własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

- pracę w doświadczonym i młodym zespole.
- możliwość zdobycia doświadczenia w projektowaniu budowie oraz serwisowaniu sieci internetowych.
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko powinna posiadać prawo jazdy kategorii B i co najmniej 4 letnie doświaczenie w prowadzeniu pojazdów.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: praca(at)lantech.com.pl z dopiskiem „Instalator sieci internetowych”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Instalator okablowania

Wymagania:
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej,
- umiejętność korzystania z elektronarzędzi.
- samodzielność przy realizacji powierzonych zadań,
- prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdu
- sumienność, dokładność, zaangażowanie.

- montaż tras kablowych - korytka kablowe, rury elektroinstalacyjne itp.
- układanie okablowania na tynku, w rurkach instalacyjnych, korytkach kablowych
- podłączanie urządzeń instalacji nisko prądowych

- doświadczenie w zakresie budowy instalacji teletechnicznych.
- uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:
- przyuczenie do pracy.
- forma zatrudnienia do ustalenia
- pracę przy nowoczesnych technologiach w młodym dynamicznym zespole..
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: praca@lantech.com.pl z dopiskiem „Instalator okablowania”.

aktualizowano: 2016-08-31 20:38 | utworzono: 2012-09-29 11:32:02
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

LanTech Networks