Live!

LiveSzczecin.pl i LivePolska.pl - Szczecin i Polska na żywo!

METEO Szczecin Niebuszewo : temp: °C | wiatr: km/h | ciś: hPa | wilg.: %

Jakość powietrza - Szczecin Niebuszewo

PM1: 21 / PM25: 32 / PM10 : 35

Jakość powietrza jest wciąż dobra. Zanieczyszczenia powietrza stanowią minimalne zagrożenie dla osób narażonych na ryzyko. Warunki bardzo dobre na aktywności na zewnątrz.

Stacja LookO2.com - zobacz pełen raport

Osób online: 3

Nowe Radio w Szczecinie Super FM 97.5 - Włącz posłuchaj i zostań z nami ;)


Potrzebujesz profesjonalnego rozwiazania do transmisji w Internecie ?

Zobacz co oferujemy


Firma LANTECH jest operatorem INTERNETU TELEFONU I TELEWIZJI ale zajmujemy się także profesjonalymi transmisjami obrazu i dzwięku w Internecie na szeroką skalę.


Posiadamy specjalną ofertę dla Hoteli, Ośrodków wypoczynkowych oraz innych firm chcących wykorzystać w swojej działalności transmisję na żywo do Internetu przeznaczonej dla dużej ilości odbiorców. Więcej w dziale Usługi dla FirmWłaścicielem kamer i systemu transmisji obrazu w Internecie jest firma LANTECH Networks. Wykorzystywanie obrazu bez zgody traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.LiveSzczecin.pl jest to autorski pomysł i projekt własciciela firmy LANTECH. Polega on na tym aby w internecie pokazać Szczecin światu na żywo za pośrednictwem kamer HD rozmieszczonych w ciekawych miejcach. Aby emitować obraz posiadamy własny serwer bazujacy na maszyne firmy DELL i dedykowane oprogramowanie do transmisji obrazu i dzwięku w dowolnej jakości oraz co najważniejsze podpięte do naszej serwerowni światłowodowe łącza od trzech niezależnych dostawców, oprócz tego na terenie Szczecina posiadamy infrastrukturę sieciową (radiową oraz światłowodową), która umożliwia transmitowanie obrazu.Transmisja obrazu zajmuje od 1Mbit/s do 3Mbit/sZobacz Szczecin i okolice "W obiektywie drona" - www.mydrone.pl

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

LanTech Networks

ul. Św. Marcina 2, 71-544 Szczecin, tel. 501-71-42-42 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone
req: