• Biuro Obsługi Abonenta:

Teletechnika

section-e331b2d
//lantech.com.pl/wp-content/uploads/2021/08/Kopia-Kopia-Kopia-Bez-tytulu-4.png

Teletechnika Lantech

Nasze 15 lat działalności zapewniło nam umiejętności i doświadczenie, które pozwoliły nam z powodzeniem zrealizować wiele złożonych projektów.

Firma LANTECH od wielu lat zajmuje się opieką informatyczną firm z rejonu Szczecina i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie pełnej obsługi informatycznej małych i dużych firm oraz znajomość nowych technologii jesteśmy w stanie dostosować dostępne na rynku produkty do zapotrzebowań klienta zarówno pod względem wydajności, oczekiwań jak i ceny

Naszą domeną jest obsługa informatyczna, serwery firmowe przeznaczone zarówno dla małej firmy jak i dużego przedsiębiorstwa, systemy bazodanowe, budowa sieci teleinformatycznych, VPN, System wymiany dokumentów.

Posiadamy osobny zespół techników odpowiedzialnych w naszej firmie tylko i wyłącznie za obsługę informatyczną co znacznie skraca czas od zgłoszenia do rozwiązania problemu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z lokalnym Biurem Obsługi Abonenta w celu umówienia się na dogodny dla Państwa termin spotkania z naszym przedstawicielem.

Podczas krótkiej rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa zapotrzebowań.